Titulní strana časopisu Wine & Degustation červnové vydání

Stříbrná medaile z Grand testu růžových vín časopisu Wine & Degustation

Červnové vydání časopisu Wine & Degustation obsahuje velký Grand test růžových vín, do kterého jsme zaslali našeho zástupce v podobě Cabernetu Sauvignon ročník 2019, výběr z hroznů. Jaké milé překvapení bylo když jsme zjistili, že tento skvělý Cabernet se umístil ze všech testovaných vín na druhém místě a získal tak stříbrnou medaili. A co víc, stal se dokonce hvězdou titulní strany spolu s dalšími oceněnými víny.

Titulní strana časopisu Wine & Degustation červnové vydání
Titulní strana časopisu Wine & Degustation, červnové vydání

Obliba růžových vín je na vzestupu. A není se čemu divit, svým mladým duchem získávají růžová vína srdce všech generací a stávají se nejenom letní záležitostí. Náš oceněný zástupce vyniká vyváženou a harmonickou chutí, která výborně doplňuje pokrmy jako jsou mořské plody či studené saláty. Nicméně jak jej charakterizovali ve Wine & Degustation si můžete prohlédnout na obrázku níže.

Oceněný Cabernet Sauvignon rosé 2019, výběr z hroznů
Oceněný Cabernet Sauvignon rosé 2019, výběr z hroznů

Wine & Degustation je měsíčník pro milovníky a znalce vína, k jejichž životnímu stylu víno neodmyslitelně patří. W&D hodnotí vybraná vína a těm nejlepším uděluje medaile. Vinaři vítězných vín v Grand testu pak mohou označit své úspěšné lahve. Zákazník tak dostává jasnou záruku, že víno prošlo degustací časopisu Wine & Degustation a bylo ve velké konkurenci oceněno náročnou degustační komisí jako jedno z nejlepších vín v dané kategorii, které si na našem trhu můžete koupit.